Yapay kızlık zarı kullanımı acısız ve zahmetsiz dir !

Yapay kızlık zarı kullanmak kolaydır ve bir başkasına gerek kalmadan saniyeler içinde kendi elleriniz ile vajinanın iç kısmına kolaylıkla yerleştirebilirsiniz.

Ürünü sipariş ettiğiniz taktirde iki adet yapay kızlık zarı göndermiş olacağız böylelikle bir tanesini düğünden önce (gerdek gecesi ilişkiden önce) tecrübe etmek ve neticelarını bizzat kendiniz görmek maksatlı kullanıp deneyebilirsiniz.

 

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır

Yapay kızlık zarının kullanımı gayet basittir. Kullanıcı tek başına serçe parmağı ile kuru olan vajina içerisine ürünün yoğun

olan tarafı iç kısma gelecek şekilde 3-4 cm kadar iteklenmeli ve ürünün tesirini göstermesi için toplamda 15-20 dk aralığında beklemelidir.

Bu beklemeden sonrasında eşi ile ilişkiye başlamalı ve ortalama 5-20 dk aralığında ön sevişme gerçekleştirmelidir. Bu süreçten sonra eşiniz müdahale ettiğinde ürün kendini kızlık zarı kanıymış şeklinde dışarıya bırakacak ve ilk geceyi gönül rahatlığı ile atlatacaksınız.

Yapay Kızlık Zarının Çalışma Mantığı Nedir

Yapay Kızlık Zarı Kanının üzerinde zar şeklinde bir madde ve içinde de kan tanecikleri mevcuttur. Vajinaya yerleştirildikten sonra, bayandan salgılanan sıvılar sonucunda yapay kızlık zarı kanının üzerindeki zar erimeye başlar ve bayandan salgılanan sıvılara kan yoğunluğunu verir. Daha sonrasında kan yoğunluğunu almış olan bayandan salgılanan sıvılar ( halk arasında zevk suyu diye de tabiri vardır ) ürünün içindeki kan tanecikleri ile tepkimeye girerek kan rengini alır. Eşiniz müdahale edince de kendini dışarıya bırakmaktadır