Yapay kızlık zarının sağlık açısından bir sorunu var mı?

Ürünümüz bitkisel içeriğe sahip olup, ilişkiden sonra kendini tamamen dışarıya atmaktadır. Sağlık açısından herhangi bir sorunu bulunmamaktadır.


Saklama süresi ne kadardır ?

Yapay kızlık zarı özel havası alınmış küçük jelatin ambalajının içerisinde olup 5 yıl dayanıklılık süresi vardır.


Yapay kızlık zarını nerelerde saklayabilirim ?

Güneş ışığına maruz bırakmadığınız her yerde saklayabilirsiniz. Ürün ince ve küçük olduğu için kitabınızın arasına koysanız bile fark edilmeyecektir. Jelatinin üzerinde ürün ismi yazmayacağından anlaşılmayacaktır.


Ürün içinde gerçek kan mı var ?

Hayır. Bulaşıcı hastalıkların kan yolu ile aktarıldığından dolayı gerçek kan kullanılmamaktadır. Ürünün içerisinde Japonya’da üretilen kana en yakın yapay kuru kan tanecikleri mevcuttur.


Ürünün ev veya iş yerime gelmesini istemiyorum ?

Ev veya iş yerine gelmesini istemediğiniz ürünü size en yakın kargo şubesine gönderebiliriz. Müsait olduğunuzda kargo şubesine siz gidip ürünü teslim alabilirsiniz.


Kargocu paketin içinde ne olduğunu biliyor mu?

Kesinlikle hayır. Ürünlerimiz kapalı kargo poşeti içinde size teslim edilir. kargo üzerinde gönderici firma, ürün ve içerik hakkında bilgi olmadan teslim edilir.


Kargomu başka birisi teslim alabilir mi ?

Hayır. Gizliliğiniz için kargonuzu kimlik ile teslim ettiriyoruz. Yanlış kişinin eline ürünlerimizin geçmemesi için sizden başkası kargonuzu teslim alamaz.


1 Kutuda neden 2 adet yapay kızlık zarı var ?

ürünümüzün ilkini tek başınıza test edip sonucu görüp içinizin rahatlaması için 2 adet gönderilmektedir. Ayrıca ilk üründe ürünün net etki saatini de belirleyebilirsiniz.


 

Ürünümün farklı bir pakette gelmesini istiyorum ?

Tabi ki. Ürünlerimiz kapalı kargo poşetinde evrak şeklinde üzerinde firma ürün ve site ismi yazmadan size teslim edilmektedir. Kargocu dahil ürün içeriğinden habersizdir.


Kargo ücreti ne kadar ?

Ürünlerimiz ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Ürün ödemesini kapıda veya kargoda yapmak isterseniz +20 TL kargo tahsilat bedeli alınmaktadır.


Ürün en erken ne zaman ulaşabilir ?

Siparişleriniz bulunduğunuz il ve ilçeye göre 24-48 saat aralığında teslim edilmektedir.Acil olarak istenilen siparişler ek ücret ile otobüs firmaları ile de gönderilebilmektedir.


Yapay kızlık zarını ne zaman kullanmalıyım ?

İlişkiden 20-30 dakika önce kullanılabilir.Net kullanımı hakkında bilgiye yapay kızlık zarı kullanımı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Havale ile ödemeyi nasıl yapabilirim ?

ATM’lerden kartsız işlem şeklinde hesabınız olmadan da havale yapabilirsiniz. Dilerseniz bankanın içerisinde veya internet bankacılığından havale yapabilirsiniz.


Elden teslimatınız var mı?

Müşterilerimizin gizliliğini önemsiyoruz. Bir çok ilde bayimiz olmadığı için elden teslimat gerçekleştiremiyoruz.


Kapıda ödeme işlemini nasıl yapabilirim?

Ürünü teslim alırken kargo görevlisine nakit olarak ürün ücretini ödeyebilirsiniz. Kapıda veya kargoda yapılan ödemelerde kargo +20 TL tahsilat bedeli kesintisi yapmaktadır.


Ürünü kullandıktan sonra ne yapmam gerekiyor ?

Yapay kızlık zarı kullanımından sonra genital bölgeyi temizleyebilirsiniz.


Paketi açtığımda katlanmış jelatini açacak mıyım ?

Hayır katlanmış jelatini açmadan katlı şekilde ürünümüzü kullanabilirsiniz.


Ne kadar kanama meydana gelecek ?

Kanama miktarı kişiden kişiye göre değişir. Kızlık bozulmanızda gelen kan ile aynı orantıda kan akacaktır.


Yapay kızlık zarı fark edilir mi?

Yapay kızlık zarı sadece muayene ile belli olacaktır. Onun haricinde erkekler tarafından anlaşılacak bir ürün değildir. Bunu test ürününü kullanırken kendiniz de anlayabilirsiniz.


Daha fazla bilgiye ihtiyacım var ?

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için canlı destek operatörlerimize başvurabilir veya 0538 938 18 76 numaralı cinsel sağlık danışma hattımızı 7/24 arayabilirsiniz